12.04-16.04.21 Hybrydowo Drukuj
Wpisany przez Dyrekcja   
poniedziałek, 29 marca 2021 12:10

Powrót do zajęć domowych

Aktualności: Pracujemy w normalnym trybie

Prowadzimy zapisy do przedszkola  dzieci na rok szkolny 2021/2022/23


Szanowni Państwo, 

pracujemy w systemie hybrydowym do dnia 18.04.21 Szczegółowe informacje udzielamy telefonicznie.


Na stronie dostępne są konspekty  - ponadto postarajmy się wykorzystać wszystkie materiały dostępne na www  - kliknij na "więcej"  aby przejść do konspektów zajęć.

Warsztaty z p.Paulina PIATEK 16.04.21 10:00 ID/PASS-SMS - przygotowujemy: Ołówek, nożyczki,klej, kartka biała, żółta,brązowa, zielona.Wydrukowanie szablonu z załącznika (ananas przykład ) - wycinamy na zajęciach.Załącznik warsztat - ananas szablon do druku, bez wycinania

Grupa ORŁY 12.04 - 18.04.21



PONIEDZIAŁEK 12.04.21



WTOREK 13.04.21


CZWARTEK 15.04.21



PIĄTEK 16.04.21

  • zajęcia
  • Załącznik 1
  • Załącznik 2

    Warsztaty z p.Paulina PIATEK 16.04.21 10:00 ID/PASS-SMS - przygotowujemy: Ołówek, nożyczki,klej, kartka biała, żółta,brązowa, zielona.Wydrukowanie szablonu z załącznika (ananas przykład ) - wycinamy na zajęciach.
  • Załącznik warsztat - ananas szablon do druku, bez wycinania


Grupa SOKOŁY 


PONIEDZIAŁEK 12.04.21




WTOREK 13.04.21


ŚRODA 14.04.21

Grupa PAPUŻKI

Grupa PSZCZÓŁKI

ZAJĘCIA 12.04.21 - 18.04






PONIEDZIAŁEK 12.04.21


Grupa JASKÓŁKI


         PONIEDZIAŁEK 12.04.21



ŚRODA 14.04.21


CZWARTEK 15.04.21

PIĄTEK 16.04.21

Warsztaty z p.Paulina PIATEK 16.04.21 10:00 ID/PASS-SMS - przygotowujemy: Ołówek, nożyczki,klej, kartka biała, żółta,brązowa, zielona.Wydrukowanie szablonu z załącznika (ananas przykład ) - wycinamy na zajęciach.Załącznik warsztat - ananas szablon do druku, bez wycinania

Grupa BIEDRONKI


PONIEDZIAŁEK 12.04.21



WTOREK 13.04.21


ŚRODA 14.04.21


CZWARTEK 15.04.21


PIĄTEK 16.04.21




materiał EDU (linki) dla wszystkich dzieci z marca 2020 roku.


"Ćwiczymy aktywnie razem" #zostanwdomu #inspiracje #pomocezinternetu źródło: Wordwall.net Minga Mariusz


Zajęcia ruchowo - muzyczne - Pan Tomek (wszystkie grupy) - poprzednie zajęcia

1. Ignacy Jan Paderewski: Menuet G-dur op. 14 nr 1- Waldemar Malicki - fortepian

2. Piotr Czajkowski: Walc kwiatów z opery Dziadek do orzechów- Toruńska Orkiestra Kameralna, Jerzy Salwarowski - dyrygent

3. Mikołaj Rimski-Korsakow: Lot trzmiela- Ludmiła Worobec-Witek - skrzypce, Artur Jaroń - fortepian

4. Ludwig van Beethoven: Dla Elizy WoO 59- Artur Jaroń - fortepian

5. Ludwig van Beethoven: Dla Elizy WoO 59- Artur Jaroń - fortepian

6. Fryderyk Chopin: Etiuda E-dur op. 10 nr 3- Bartłomiej Kominek - fortepian

7. Louis-Claude Daquin: Kukułka- Małgorzata Skotnicka - klawesyn

8. Camille Saint-Säens: Łabędź z cyklu Karnawał zwierząt- Wojciech Orawiec - fagot, Maria Orawiec-Dudek - fortepian

9. Wofgang Amadeusz Mozart: Marsz turecki z Sonaty A-dur KV 331 [3:51]Toruńska Orkiestra Kameralna, Jerzy Salwarowski - dyrygent

10. Robert Schumann: Marzenie z cyklu Sceny dziecięce op. 15 [3:22]Toruńska Orkiestra Kameralna, Jerzy Salwarowski - dyrygent

11. Jacques Ibert: Entr'acte- Pro Musica Antiqua i gościnnie Arkadiusz Skotnicki - marimba

12. Tadeusz Kassak: Ptasi berek z cyklu Ptaszarnia- Pro Musica Antiqua i gościnnie Arkadiusz Skotnicki - marimba

13. Giuseppe Saverio Mercadante: Rondo russo z Koncertu fletowego e-moll- Jadwiga Kotnowska - flet, Wrocławska Orkiestra Kameralna "Wratislavia", Jan Stanienda - dyrygent

14. Issac Albéniz: Tango ze Suity Espańa- Michał Nagy - gitara, Michał Siatkowski - gitara

15. Heitor Villa-Lobos: Aria ze zbioru Bachianas brasileiras No. 5- Anna Bajor - sopran, Sinfonietta Cracovia, Jerzy Maksymiuk - dyrygent

16. Karol Szymanowski: Mazurek op. 50 nr 7- Anna Kijanowska - fortepian

17. Johannes Richardy: Polka Arlekin- Kwartet Prima Vista

18. Ludwig van Beethoven: Menuet G-dur WoO 10, No. 2- Toruńska Orkiestra Kameralna, Jerzy Salwarowski - dyrygent

19. Wolfgang Amadeusz Mozart: Allegro z Sonaty B-dur KV 10- Teresa Kaban - fortepian, Henryk Błażej - flet

20. Johannes Brahms: Kołysanka op. 49 nr 4- Toruńska Orkiestra Kameralna, Jerzy Salwarowski - dyrygent

21. Johann i Joseph Strauss: Pizzicato Polka- Kwartet Prima Vista

22. Georges Bizet: Habanera z opery Carmen- Kwartet Prima Vista

23. Fritz Kreisler: Piekny rozmaryn- Katarzyna Duda - skrzypce, Waldemar Malicki - fortepian

Zajęcia i zabawy z j.niemieckiego - Pani Paulina pozdrawia wszystkich przedszkolaków lol



Pani Trener Sabina i Majka pozdrawiają Nas i zapraszają do zabawy

ForeverKids Witaminy - łap odporność #zostanwdomu

Program ProEko "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

Kupusiowi Przyjaciele Natury

Poprawiony: wtorek, 22 czerwca 2021 09:18